Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11104
Stary 18.06.2009, 20:39
Ale się napalcie i podniecacie tym Kasprzikiem... Oczywiście lepsze to niż nic bo zwiększy rywalizacje ale było mówione że jest to opcja rezerwowa i są prowadzone rozmowy z lepszym bramkarzem który od razu wskoczyłby do podstawowej 11 i oby tak się stało
Odpowiedz cytując