|
Ale się napalcie i podniecacie tym Kasprzikiem... Oczywiście lepsze to niż nic bo zwiększy rywalizacje ale było mówione że jest to opcja rezerwowa i są prowadzone rozmowy z lepszym bramkarzem który od razu wskoczyłby do podstawowej 11 i oby tak się stało
|