Wyświetl pojedynczy post
kinoautorskie
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11102
Stary 18.06.2009, 20:23
Panowie, piekny sklad sie szykuje!:

Kasprzik
Carlinho-Marcelo-Glowacki-Diaz
Sobolewski
Lobo-Gargula-Boguski-Bozok
Brozek

Oczywiscie Diaz wymienny z Pi.Brozkiem, a Lobo z Maleckim. Jesli dopniemy te trzy transfery, a Bozok i Carlinho sa niemal pewni, to mozna powiedziec - wzmocnilismy sie powaznie, nie pozbywajac sie 'trzonu' zespolu (jak narazie). Ewentualnie przydalby sie napastnik, bo kontuzja Brozka zmniejsza sile ataku o polowe.
Odpowiedz cytując