grzesiek632 napisał(a):

A ma ktos gdzis jakies interwencje Kasprzika? Zeby mozna sobie bylo ogladnac?
i jeszcze takie info z Wiki:
Wychowanek Górnika Zabrze. Zaliczył 55 występów w młodzieżowej reprezentacji Polski. Zawodnik m.in. Przyszłości Ciochowice. 6 miesięcy spędził w HSV Hamburg. Był również testowany w Legii Warszawa, Amice Wronki, Orlenie Płock oraz Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Obecnie pierwszy bramkarz Piasta Gliwice.
a tego to nie wiedzialem...
|
Ano był, z tego co mi wiadomo był pierwszym bramkarzem rezerw
