Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline
#
20
18.06.2009, 20:08
Jakiś czas temu sprzedałem trójpaka MAGIA i MIECZ... Ehhhh... Dobre to były czasy...
EMPI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EMPI
Znajdź inne posty napisane przez EMPI