|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#36

18.06.2009, 19:50
|
panew napisał(a): 
a jak jest z wnoszeniem napojów bardziej rozrywkowych na teren wianków
juz kilka ładnych lat mnie tam nie było i mogło sie wiele pozmieniać
jest jakas bramka czy nie ma problemu?
|
Cytat:
|
3. Na teren imprezy zabrania się wnoszenia i posiadania w jej trakcie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.
|
http://www.wianki.krakow.pl/pl/3/66/...ulamin-imprezy

|
|