Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.06.2009, 19:34
Odnośnie gier planszowych to one nigdy nie zostaną wyparte przez gry komputerowe, konsole i inne elektroniczne gadżeciki. Ja najbardziej lubię stary, dobry Eurobiznes, chińczyka, Monopoly no i Farmera ( nie ma to jak uzbierać całe stado, które przed samym końcem spałaszuje głupi wilk )



Odpowiedz cytując