Zbliżają się wakacje i myślę, że warto przypomnieć wszystkim "hardkorom", że czas działać
Wybrać się na stragan na allegro po specjalne zapałki modelarskie i budować!
Nie chcę uprawiać reklamy, ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy, wskazówek, projektów czy motywacji, zapraszam na 'forum o budowlach z zapałek', albo do kontaktu na PW.