huteusz napisał(a):

Co za totalne gowno za przeproszeniem. Przyklad pana Rusko to jakas kpina. Zaklada on bowiem, ze kierowcy nie sa karani dlatego, bowiem udalo im sie uniknac kontroli drogowej.
W rzeczywistosci mamy do czynienia z przypadkiem, kiedy kontrola drogowa lapie trzech roznych kierowcow (Lks, Ruch, P.Bytom), z czego jeden natychmiast traci prawojazdy, a dwoch pozostalych zostaje puszczonych wolno, mimo iz dopuscili sie ciezszych wykroczen ! Jawna premedytacja w dazeniu do udupienia upatrzonego celu.
Na dzien dzisiejszy LKS spelnia wymogi licencyjne. Jesli panowie pragna usilnie pokazac, ze od teraz nie ma juz zartow, mogliby w ostatecznosci posluzyc sie bardziej adekwatna kara za niedotrzymanie terminow. Np. kara kilku ujemnych punktow na starcie sezonu.
Bo teraz to wyglada mniej wiecej tak, ze za kradziez gruszki jedna osoba dostaje wyrok smierci (oczywiscie sa tacy, ktorzy gruszki krasc moga co sezon), a wszystko to dzieje sie w momencie, gdy kilka innych osob zamieszanych w morderstwo otrzymuje uniewinnienie (abolicja dla sprzedawczykow wszelakiej masci). To jest raczej trafiony przyklad, ktory oddaje beznadzieje obecnej sytuacji.