Ej zauważyliście że Lech interesuje się zawsze dokładnie tymi piłkarzami którymi my

Wiem że o trochę teoria spiskowa( no dobra, to jest bardzo spikowa teoria), ale kurde cos jest na rzeczy. Interesowalismy się podobno Stilicem, a potam kupił go Lech wbrew Smudzie. Floriana nam sprzątneli(i bardzo dobrze się okazało, niemniej jednak). Jest trzech utalentowanych bramkarzy w lidze a oni walczą o tego co my, chociaż wcześniej zapowiadali że chcą Stachowiaka, a dopiero jak pojawił się news że Bednarz jedzie do Gliwic się okazało że chce Kasrzika i Glika też Lech. Mieliśmy kiedyś ściągać takiego bułgarskiego obrońce, który w końcu skończył na testach w Lechu(i ich nie przeszedł, hehe brawo Lech).
Oceńcie sami.