Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8919
Stary 18.06.2009, 12:29
Garbaż1906 napisał(a):Wyświetl post
jechał ktoś z Was publicznym środkiem transportu do Polańczyka ? jaki koszt ? czym najlepiej jechać ?
Bezpośrednio do Polańczyka to tylko PKS. Ale troche to męczące tyle czasu w tych kiepskich autobusach spędzać.
Lepiej PKP, które dojeżdza do stacji Zagórz albo wysiadając wcześniej w Sanoku. Później PKS do Polańczyka.

Co do kosztów to musisz na informacjie podzwonić.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując