Garbaż1906 napisał(a):

|
jechał ktoś z Was publicznym środkiem transportu do Polańczyka ? jaki koszt ? czym najlepiej jechać ?
|
Bezpośrednio do Polańczyka to tylko PKS. Ale troche to męczące tyle czasu w tych kiepskich autobusach spędzać.
Lepiej PKP, które dojeżdza do stacji Zagórz albo wysiadając wcześniej w Sanoku. Później PKS do Polańczyka.
Co do kosztów to musisz na informacjie podzwonić.