Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11074
18.06.2009, 11:06
to jeszcze lepiej zostanie cały rok, jeśli będzie go satysfakcjonowała gra w polskiej ekstraklasie
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123