Lista klubów chcących pozyskać napastnika Podbeskidzia Bielsko-Białej, Krzysztofa Chrapka, jest długa. Jednak największe szanse ma piąta drużyny ubiegłego sezonu w Ekstraklasie, GKS Bełchatów - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Chrapek w ubiegłym sezonie na zapleczu Ekstraklasy zdobył 18 goli. Zasłynął tym, że w wygranym 9:0 spotkaniu z Turem Turek strzelił 5 bramek. Jego wartość szacuje się na ok. 1,5 mln złotych a w Podbeskidziu przekonują, że nie będą robili mu przeszkód w zmianie klubu.
Napastnikiem są ponoć zainteresowane takie kluby Jak GKS Bełchatów, Wisła Kraków, Cracovia, Arka Gdynia czy Śląsk Wrocław. Największą determinację przejawiają bełchatowianie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html