|
Ogladajac filmik na youtube ze strony glownej, mozna jasno stwierdzic, ze jest to pilkarz bardzo dobrze wyszkolony(co nie dziwi, chociaz na naszych boiskach biegali tez tacy "artysci", jak Brasilia czy Edno), grajacy do przodu i posiadajacy dobre uderzenie. Mysle, ze warto zaryzykowac, zwlaszcza jesli jest to pilkarz z karta w reku.
|