|
Zatkało mnie...
Ludzie... to było 10 lat temu, słownie DZIESIĘĆ!!! To była reprezentacja U-17!!! Przez reprezentacje U-17 potrafią przewinąć się piłkarze, którzy w dorosłym futbolu nie wspinają się na poziom naszej drugiej czy trzeciej ligi. Nawet ważni piłkarze kadr olimpijskich potrafią nie radzić sobie w dorosłej piłce, młode "talenty" ze szkółek Realu, czy Barcy pałętają się po drugiej i trzeciej lidze hiszpańskiej. A Wy za argument na temat jakości piłkarza bierzecie jego występy sprzed 10 lat w nic nie znaczącej kategorii wiekowej.
Nie mówię, że Carlinhos jest cienki z tego tytułu, mówię, że ta informacja jest równie wartościowa, co drugie imię jego dziadka.
|