Nie ma żadnej transmisji w TV na żywo. Już dawno by o tym trąbiono. Zresztą, gdyby miało być w TV to i wykonawcy byliby znacznie lepsi (nie żebym na tych narzekał

). Przypomnijcie sobie 2 lata temu, kiedy było UB40, Alphaville, Bananarama, Gazebo czy Desireles

wtedy była zajebista impreza
