Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1038
17.06.2009, 22:41
Kris54
napisał(a):
"" i nasze, nie umieszczone w rankingu "Lepiej kraść niż robić oprawy.
umieszczone, ale w kwietniowym (na 5 miejscu)
Ostatnio edytowane przez WRz¦ : 18.06.2009 o godz. 01:44.
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦