Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.06.2009, 22:13
Em... ale Polsat transmituje zupełnie inne "Wianki" ... z Warszawy... nie z Krakowa. Skoro jest Janiak to może TVN ale pewnie i tak nie na żywo. ewentualnie fragmenty kiedyś gdzieś by puścili.
Odpowiedz cytując