banasik napisał(a):

kurde ludzie pomóżcie - przypomniała mi się dziś najlepsza gra poświęcona Formule pierwszej w jaką kiedykolwiek grałem.
Problem w tym, że zapomniałem nazwy, ale pamiętam, że była stara jak świat i miała duuuużo widocznych pikseli , ale była w pełni 3D
Zna ktoś coś podobnego?
|
Było coś takiego jak Grand Prix (potem 2 i 3) firmy Microprose jeszcze pod DOS'a.
Niektórzy pewnie już nie wiedzą co to DOS, więc było to naprawdę dawno

Później już nie bawiłem się w nic aż tak grywalnego. To były czasy!