Wyświetl pojedynczy post
F-A->
Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: ja to znam?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8898
Stary 17.06.2009, 21:59
banasik napisał(a):Wyświetl post
kurde ludzie pomóżcie - przypomniała mi się dziś najlepsza gra poświęcona Formule pierwszej w jaką kiedykolwiek grałem.

Problem w tym, że zapomniałem nazwy, ale pamiętam, że była stara jak świat i miała duuuużo widocznych pikseli , ale była w pełni 3D

Zna ktoś coś podobnego?
Było coś takiego jak Grand Prix (potem 2 i 3) firmy Microprose jeszcze pod DOS'a.
Niektórzy pewnie już nie wiedzą co to DOS, więc było to naprawdę dawno
Później już nie bawiłem się w nic aż tak grywalnego. To były czasy!
"A to nie moje są słowa / To legenda ludowa"
Odpowiedz cytując