Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
1036
17.06.2009, 21:48
Z wyżej wymienionych poza czołówką podoba mi się Tequilla ŁKSu (choć nie rozumiem zachwytów nad oprawami tego klubu), oprawa Korony i w sumie fajny pomysł miała Cracovia z Leonidasem, choć zniszczyli efekt oklepanym hasłem.
mb_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mb_1906
Znajdź inne posty napisane przez mb_1906