Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 17.06.2009, 21:48
Z wyżej wymienionych poza czołówką podoba mi się Tequilla ŁKSu (choć nie rozumiem zachwytów nad oprawami tego klubu), oprawa Korony i w sumie fajny pomysł miała Cracovia z Leonidasem, choć zniszczyli efekt oklepanym hasłem.
Odpowiedz cytując