Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
11008
17.06.2009, 21:33
prawnik25
napisał(a):
Mnie ciekawi bardzo czy zawodnik za 100 tys euro może okazać się wzmocnieniem a nie jedynie uzupełnieniem kadry pierwszego zespołu - mowa oczywiście o Słowaku...
powiem jedynie - Junior Diaz - 100 tys E ...
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek