Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.06.2009, 21:20
Na Polsacie ma byc, dziś reklama szła.
A co do artystów, to dowiedziałem się dziś że będzie Maleńczuk. Ci zza błoń będą się czuli przez chwilę, że rządzą w mieście, jak wyjdzie ten pajac
Ostatnio edytowane przez Arkas : 17.06.2009 o godz. 21:23.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując