Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
3024
17.06.2009, 20:45
donPedro23
napisał(a):
http://deser.pl/deser/1,83452,672776...atastrofy.html
sam filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=d67LFrV-h7Y
W zasadzie nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Pałasiński zawsze zgrywa takiego wszechwiedzącego dziennikarskiego guru, a tu taki zonk
I czy to nie czasem ta najlepsza, najbardziej rzetelna telewizja informacyjna w Polsce
Ta sama, profesjonalna stacja, która wraz z koleżankami z Kałuży ustawiła tą tanią derbową prowokację i późniejszą wielką publiczną nagonkę
<brawo>
Ta sama. Aczkolwiek moj ulubiony kwiatek z tvn24 to czerpanie informacji o kibicach Wisly od gumiorow z suchych stawow. Rzetelnosc to podstwa, wiadomo
tylko_na_kilka_dni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tylko_na_kilka_dni
Znajdź inne posty napisane przez tylko_na_kilka_dni