Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3024
Stary 17.06.2009, 20:45
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
http://deser.pl/deser/1,83452,672776...atastrofy.html

sam filmik: http://www.youtube.com/watch?v=d67LFrV-h7Y

W zasadzie nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Pałasiński zawsze zgrywa takiego wszechwiedzącego dziennikarskiego guru, a tu taki zonk I czy to nie czasem ta najlepsza, najbardziej rzetelna telewizja informacyjna w Polsce Ta sama, profesjonalna stacja, która wraz z koleżankami z Kałuży ustawiła tą tanią derbową prowokację i późniejszą wielką publiczną nagonkę <brawo>
Ta sama. Aczkolwiek moj ulubiony kwiatek z tvn24 to czerpanie informacji o kibicach Wisly od gumiorow z suchych stawow. Rzetelnosc to podstwa, wiadomo
Odpowiedz cytując