Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11000
Stary 17.06.2009, 18:22
Tak czytając niektóre komentarze o Bożoku dochodzę do wniosku, że niektórym ten transfer nie pasuje. Nie wiem czemu. Piłkarz młody, z klubu, który nie żąda astronomicznych kwot za swoich graczy, rozegrał trzydzieści meczów w podstawowym składzie, a więc kontakt z piłką ma ( a nie, że przyjeżdża po dłuższej przerwie ). No na chudy okres transferowy transfer w sam raz. Z Singlarem też było, że nie pasuje. A w meczu z Barcą na Reymonta zagrał bardzo dobrze, a i wkład w zdobycie i obronę mistrza też jakiś ma.

A propos, to patrząc na jego zdjęcie na stronce TWSD to taki drugi Stilić może być



Odpowiedz cytując