felipe napisał(a):

Hmm, moim zdaniem to własnie szumu medialnego sporo (Leandro, Bozok, Słoweńcy itd) a konkretów póki co malo Tzn jedyne konkrety to Kowalski, Zieńczuk, Baszczyński out.
Samo testowanie mnei nie cieszy, już to przerabialiśmy, także proponuje powstrzymać optymizm.
|
Mi sie wydaje że jednak jest spokojniej niż dawniej. Przynajmniej do Wisły nie przychodzi Agali, Kluivert, Tristan tylko nazwiska są bardziej realne dla polskiej piłki..