|
Nie rozumeim po co brać 31 letniego Krajcika który będzie zarabiał tyle co Baszcyński chciał zarabiać. Zawodnicy w tym samym wieku, obaj boczni obrońcy, i o podobnych umiejętnościach (jeśli Krajcik okaże się być porónywalny do Baszcza to max co mu wróżę). Więc czy nei lepiej w takiej sytuacji przedłużyć kontrakt legendą i cieszyć si grą lojalnego zawodnika ?
|