Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SuperWisła
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: NOWA HUTA
Offline
#
8886
17.06.2009, 17:16
jurukuru
napisał(a):
Prawie na każdym odtwarzaczu jaki mam na kompie oprócz jednego filmy chodzą mi do góry kołem, co zrobić ?
A próbowałeś w kodekach ffdshow ustawić opcję Raw Video na disable ?
WISŁA NOWA HUTA !
SuperWisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperWisła
Znajdź inne posty napisane przez SuperWisła