Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 17.06.2009, 16:10
Cytat:
gdyby ktoś był zainteresowany oficjalnymi kluczami.
chociaż nie polecam bo nie wiem jak Wy, ale ja już niewiele pamiętam z moich odpowiedzi.
Ja tam sprawdziłem i jestem zadowolny. ;-) Nawet dobrze się wstrzeliłem w klucz z polskiego (m/w pamiętam, o czym pisałem). Szkoda tylko, że informatyki nie ma. Bo przy niej niepewności najwięcej, a zależy od niej dużo...
Odpowiedz cytując