Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: district StS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10988
Stary 17.06.2009, 16:01
http://www.futbalportal.sk/index.php...lanok&id=11749

Słowacy chyba też już przekonani, że Bożok będzie grał u Nas
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."



Odpowiedz cytując