Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: district StS
Offline
#
10988
17.06.2009, 16:01
http://www.futbalportal.sk/index.php...lanok&id=11749
Słowacy chyba też już przekonani, że Bożok będzie grał u Nas
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."
żuraw_9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żuraw_9
Znajdź inne posty napisane przez żuraw_9