Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
1524
17.06.2009, 15:28
Wiślak1994
napisał(a):
Mam prośbę do osób,które pobrały FM 09 z neta. Ma ktoś jakieś sprawdzone linki, dające pewność ,że gra pójdzie
No i skąd ściągnąć najnowszego patcha do gry
Proszę o pomoc !
http://www.cmrev.com/
Tu są majnowsze patche
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki