Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10983
Stary 17.06.2009, 15:18
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Podobno wsiadl do samolotu, tylko nie wiadomo gdzie bylo lotnisko docelowe

Jakbysmy pozyskali wszystkich tych ktorzy juz siedzieli w samolotach i lecieli do nas ,to bysmy od 4 lat regularnie w grupwej LM grali



A dobrze ze ktos napisal ze to nie Sobolowi sie nie spieszy tylko Radzie.

...punktow zastanawiiania sie nad tym zawodnikem niewidze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.06.2009 o godz. 15:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując