Jakbysmy pozyskali wszystkich tych ktorzy juz siedzieli w samolotach i lecieli do nas ,to bysmy od 4 lat regularnie w grupwej LM grali
A dobrze ze ktos napisal ze to nie Sobolowi sie nie spieszy tylko Radzie.
...punktow zastanawiiania sie nad tym zawodnikem niewidze.