Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 17.06.2009, 15:09
za moich czasow wyniki byly tylko w kopercie i w internecie (a ze juz dwukrotnie sobie ta mature pisalam, to moge Was uspokoic- przed 30/06 nikt tych wynikow w necie nie umiescil wczesniej, nie musicie sprawdzac wiec piec razy dziennie stron oke).
wydaje mi sie, ze z perspektywy ustawy o ochronie danych osobowych wynikow nikt publicznie- nawet numerami pesel- nie wywiesi, choc na- nomen omen- wydziale prawa zawsze nas tak o wynikach egzaminow informuja
Odpowiedz cytując