Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8882
Stary 17.06.2009, 15:02
bubrowski napisał(a):Wyświetl post
To czemu Forzy nie ma w Empikach itp, skoro jakiś tam magazyn Legia jest?
Chyba dlatego, że FORZA wydawana jest przez kibiców (skwk) a tamto pismo jest przez klub. Jak sie myle to poprawcie
Pod Wawelem Mistrza mamy znów!
Odpowiedz cytując