Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
Od: 05.2009
Offline
#
8882
17.06.2009, 15:02
bubrowski
napisał(a):
To czemu Forzy nie ma w Empikach itp, skoro jakiś tam magazyn Legia jest?
Chyba dlatego, że FORZA wydawana jest przez kibiców (skwk) a tamto pismo jest przez klub. Jak sie myle to poprawcie
Pod
Wawelem
Mistrza
mamy
znów!
19dafi06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19dafi06
Znajdź inne posty napisane przez 19dafi06