Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
1523
17.06.2009, 14:47
Mam prośbę do osób,które pobrały FM 09 z neta. Ma ktoś jakieś sprawdzone linki, dające pewność ,że gra pójdzie
No i skąd ściągnąć najnowszego patcha do gry
Proszę o pomoc !
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994