Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Cia
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Tychy
Offline
#
1205
17.06.2009, 14:12
Mam niemały problem... wybieram się na Politechnikę do Gliwic... Zdawałem matematykę podstawową(60-76%), angielski rozszerzony(80-90%) i polski podstawa(40-x%). Ktoś poleca jakiś kierunek? Albo może opisać któryś z kierunków na tej politechnice
Cia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cia
Znajdź inne posty napisane przez Cia