Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 17.06.2009, 14:10
Gramzino napisał(a):Wyświetl post
No, no muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.

Zdarzają się tu jednak jednostki, które co nieco rozumieją. Szkoda że tak nieliczne.

PS. Jak już tak żyjecie w internecie, to wejdźcie sobie na forum Wiary Lecha i spójrzcie, czy w analogicznych tematach toczą się 10-stonnicowe jałowe dyskusje o Wiśle. A tutaj wszędzie ten Lech. Zmieńcie płyte

A ten temat chwilami przypomina krucjatę pod tytułem: "Nienawiść do wszystkiego co poznańskie". Co to ma na celu i jaki to ma sens? Nie wiem.

Żeby nie było (bo to nie moje forum), to idę i raczej nie będe się już udzielał. Bo trzeba przyznać, że od Was mało osób się udziela na forum WL. Bynajmniej nikogo nie przypominam sobie.
Rzeczowa beka z Lecha, poparta merytorycznymi i trafnymi argumentami - TAK.
Śmianie się na siłę i szukanie, czego, by tu jeszcze Lechowi nie dowalić, wklejanie sobie avatarów 'amica poznań', czy jakoś tak - zdecydowane NIE.


Mi się podobała oprawa Korony, mimo, że tego klubu nienawidzę bardziej, niż sąsiadki zza błoń.
Ostatnio edytowane przez Malvivente : 17.06.2009 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując