Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 17.06.2009, 13:17
Przeboje Ricky'ego Martina to wlasnie poziom poznanski.

Bomba to dla mnie Wyjazd do Wroclawia.
Kibic w krawacie smieszne, ale malo oryginalne.


Najbardziej idiotyczna - Zaglebie. Parchy tez cudownie odwrotnie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując