Fajna gdyby nie to ze ten koles wyglada jakby wlasnie sadzil kloca

Jak dla mnie nr 1 to wyjazd do Wroclawia, miazga

Do Wisly nie porownuje bo nie jestem obiektywny choc mi nasza sie podobala.
Znowu tak jakby na potwierdzenie w mojej subiektywnej opinii Lexh zrobil oprawe dobra ale niczym sie nie wyrozniajaca i podobnych rzeczy kazdy z nas widzial jiz wiele, a ww. Legia oryginalna i bardzo dobra i moge sie zalozyc o skrzynke whisky ze za rok wszyscy lepiej beda pamietac ta legijna.