Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 17.06.2009, 13:07
Fajna gdyby nie to ze ten koles wyglada jakby wlasnie sadzil kloca
Jak dla mnie nr 1 to wyjazd do Wroclawia, miazga
Do Wisly nie porownuje bo nie jestem obiektywny choc mi nasza sie podobala.

Znowu tak jakby na potwierdzenie w mojej subiektywnej opinii Lexh zrobil oprawe dobra ale niczym sie nie wyrozniajaca i podobnych rzeczy kazdy z nas widzial jiz wiele, a ww. Legia oryginalna i bardzo dobra i moge sie zalozyc o skrzynke whisky ze za rok wszyscy lepiej beda pamietac ta legijna.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 17.06.2009 o godz. 13:20.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując