Żmijka napisał(a):

|
Czy w poza Łazienkami jest jakiś tegu typu Park? Chodzi mi o duże parki, w centum miasta w mieście) z jakimiś tam stawami, zwiezętami ect. Coś w rodzaju Central Parku, Hyde Parku, St.James Parku ect.
|
Chodzi o Warszawę czy ogólnie?
No to w Żywcu jest

drugi największy park miejski w Polsce.
Największy jest w Łańcucie.