Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 17.06.2009, 11:55
Jezus Maria, chyba w PZPN czytają moje posty na tym forum.

Tłukłem ten pomysł od ładnych paru lat, również przy okazji sprawy Rogera - po co na siłę naturalizować nie-polskiego Brazylijczyka, skoro po tamtejszych boiskach biega sporo z polskimi korzeniami? A do tego kilku z nich ma sentyment do ojczyzny ich dziadków, a może nawet po polsku powie parę słów?

Już wolę takich Obraniaków niż Rogerów. Choć ogólnie pomysł do przyjęcia tylko wtedy, gdy naszych Brasileiros będzie w drużynie góra 2-3.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując