Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8875
Stary 17.06.2009, 11:49
Czy w Posce poza Łazienkami jest jakiś tegu typu Park? Chodzi mi o duże parki, w centum miasta w mieście) z jakimiś tam stawami, zwiezętami ect. Coś w rodzaju Central Parku, Hyde Parku, St.James Parku ect.

EDIT:
zuraw9 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o Warszawę czy ogólnie?
Nie dopisało mi się - w całej PL.
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 17.06.2009 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując