Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10977
Stary 17.06.2009, 11:41
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
hmm... nie zgodzę się, kojażysz może Hamsika, Filipa Holosko, albo Martina Skrtela?

Nie o to chodzi. Pytasz o zdolnego Czecha, Serba czy nawet Czarnogórca - od razu śpiewają cenę z 1 mln €, a media piszą o zainteresowaniu ze strony klubów niemieckich, hiszpańskich czy włoskich. Więc taki piłkarz krzywi się tylko na ofertę z naszej ligi.

W przypadku Słowaków jeszcze tak się nie dzieje. A nazwiska które podałeś tylko potwierdzają tezę, że Słowacy to nie ogórki i w piłkę potrafią kopnąć prosto.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując