tomasz_19 napisał(a):

hmm... nie zgodzę się, kojażysz może Hamsika, Filipa Holosko, albo Martina Skrtela?
|
Nie o to chodzi. Pytasz o zdolnego Czecha, Serba czy nawet Czarnogórca - od razu śpiewają cenę z 1 mln €, a media piszą o zainteresowaniu ze strony klubów niemieckich, hiszpańskich czy włoskich. Więc taki piłkarz krzywi się tylko na ofertę z naszej ligi.
W przypadku Słowaków jeszcze tak się nie dzieje. A nazwiska które podałeś tylko potwierdzają tezę, że Słowacy to nie ogórki i w piłkę potrafią kopnąć prosto.