Blat Wywiad napisał(a):

Jednak chyba teraz to powinno wypalić
|
Oby, choc mając w pamięci "na pewno naszych" Kokoszkę, Dolhę, czy tez "juz wsiadających do samolotu" Rumunów za Petrescu itd, to transferów DO Wisły wolę za wczasu nie opijać
Choc na transfer liczę bardzo - to sa zawodnicy na poziomie naszych ligowców, za dużo mniejsze pieniądze. Bo jak się słyszy, że jakiś król strzelców III czy IV ligi ma kosztować tysiące euro to chyba pora dać sobie spokój z krajowym podwórkiem aż co poniektórzy nie spokornieją...