Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10976
Stary 17.06.2009, 11:12
Blat Wywiad napisał(a):Wyświetl post
Jednak chyba teraz to powinno wypalić
Oby, choc mając w pamięci "na pewno naszych" Kokoszkę, Dolhę, czy tez "juz wsiadających do samolotu" Rumunów za Petrescu itd, to transferów DO Wisły wolę za wczasu nie opijać

Choc na transfer liczę bardzo - to sa zawodnicy na poziomie naszych ligowców, za dużo mniejsze pieniądze. Bo jak się słyszy, że jakiś król strzelców III czy IV ligi ma kosztować tysiące euro to chyba pora dać sobie spokój z krajowym podwórkiem aż co poniektórzy nie spokornieją...
Odpowiedz cytując