|
czy Baretto był nie wypałem,tak naprawde nie dostał nigdy szansy..a wtedy co grał to na mnie robił wieksze wrażenie niz Sobol w tamtym czasie..
A w rezerwach hiszpańskich mysle że gra wielu takich Uche..
Bo to czesto II lub III liga hiszpańska..Bywa ,że z rezerw zawodnicy odchodza do I ligowych klubów hiszpańskich po 1,2 miliona euro..co nie znaczy,że nie ma tam tańszych zawodników..
Warto tam poszukać,bo nawet nasi polscy "Królewscy" z Realu czyli Glik i Król teraz sa rozchwytywani,i padaja wysokie ceny szczegolnie za tego pierwszego!A Król poszedł do Jagi za 70 tyś euro ,Glik pewnie podobnie!
|