Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3061
Stary 17.06.2009, 10:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.
Informacja była, niestety budować nie będą. Więcej informacji w temacie poświęcony budowie nowej hali
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując