PhantomRanger napisał(a):

|
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.
|
Informacja była, niestety budować nie będą. Więcej informacji w temacie poświęcony budowie nowej hali