Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10973
Stary 17.06.2009, 10:43
AYALA napisał(a):Wyświetl post
myśle że poza Słowacją można jeszcze poszukac graczy w niższych ligach (np. 2 liga portugalska skad ściągnięto Clebera czy Pauliste ).Dla nich oferta finansowa Wisełki była jak widac korzystna.Fajnie jakby sie jeszcze kiedyś udało sprowadzic z rezerw hiszpańskiej drużyny takiego drugiego Uche.Pozostają jeszcze Bałkany (Mijailovic)
Cleber'a ściągnięto z drużyny która spadała z portugalskiej ekstraklasy do 2 ligi. Poza tym fakt, że w większości jest to dobry kierunek nie tylko dla nas. Lech np. wziął stamtąd Djurdjevic'a. Choć oczywiście zdarzają się niewypały jak Barreto.
Odpowiedz cytując