Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10970
Stary 17.06.2009, 10:30
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
południowy
Peter z Czech przyszedł

no offence

bo tak na dobrą sprawę to nie ma skąd sprowadzać dobrych i nie za drogich

na bałkanach się cenią, to samo będzie w Czechach na Ukrainie czy Rumunii

jedynie Węgry zostają... ale tam piłka jest na takim poziomie, że szkoda wspominać
myśle że poza Słowacją można jeszcze poszukac graczy w niższych ligach (np. 2 liga portugalska skad ściągnięto Clebera czy Pauliste ).Dla nich oferta finansowa Wisełki była jak widac korzystna.Fajnie jakby sie jeszcze kiedyś udało sprowadzic z rezerw hiszpańskiej drużyny takiego drugiego Uche.Pozostają jeszcze Bałkany (Mijailovic)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.06.2009 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując