myśle że poza Słowacją można jeszcze poszukac graczy w niższych ligach (np. 2 liga portugalska skad ściągnięto Clebera czy Pauliste ).Dla nich oferta finansowa Wisełki była jak widac korzystna.Fajnie jakby sie jeszcze kiedyś udało sprowadzic z rezerw hiszpańskiej drużyny takiego drugiego Uche

.Pozostają jeszcze Bałkany (Mijailovic)