Niech oni najpierw zajma sie najwazniejszym pilkarzem dla Wisly czyli Sobolem i to chyba bedzie najwiekszy "transfer" i wzmocnienie dla tego zespolu.Bo jakos zninkal jego temat,choc Skorza w wywiadzie mowil ze sa bardzo blisko porozumienia.Z niecierpliwoscia czekam az oglosza przedlzuenie kontraktu.Pilkarz bezcenny.
A z tymi Bozokami i Kirmami to dobrze ze media wymyslaja juz jakies bedziej dostepne i realne nazwiska niz Kluivert czy Kallon.

Zawsze to jakis plus ,zwlaszcza ze sezon letni w pelni i byle jakie glupoty sie wypisuje bo nie ma o czym pisac...