Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10955
Stary 16.06.2009, 23:19
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Po prostu ma dobrze w głowie poukładane.
Bednarz i reszta bandy musiałaby tam pojechać, pokazać, że nam na nim zależy i może by go jakoś przekonali.
chyba nic by z tego nie wyszło
na sportowych faktach jest info, że ten cały Kerim jest zainteresowany tylko transferem do 5 najlepszych lig w europie. tyle tylko że nikt ani z Anglii, ani z Hiszpanii, ani z Niemiec, Włoch i Francji go nie chce poza nami i Norwegami z Tromsoe
co więcej jego klub nie obronił mistrzostwa, ba nie zakwalifikował się do pucharów (też info za sportowe....) i już opuściło go 9 piłkarzy
jak się koleś nie obudzi to zostanie z łapką w nocniku.

było tu coś o naszym zainteresowaniu tym młodym ze Świtu tu za legia live: Legia zainteresowana Michałem Kucharczykiem

Legia jest jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem 18-letniego napastnika Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Michała Kucharczyka. W minionym sezonie Kucharczyk w barwach III-ligowej drużyny zdobył tytuł króla strzelców strzelając 24 bramki w 24 meczach. Wychowankiem Świtu, urodzonym w Warszawie interesują się także Wisła i Lech. Według Przeglądu Sportowego Legia oferowała za Kucharczyka 100 tysięcy złotych, ale wówczas klub z Nowego Dworu żądał za swojego zawodnika 100 tysięcy euro. Obecnie ponoć chce za Kucharczyka 200 tysięcy euro.
Wiadomo, że Kucharczyk w nowym klubie zainteresowany jest występami w pierwszej drużynie, nie zaś w Młodej Ekstraklasie.

nikt go u nas nawet na ławie nie posadzi no chyba że w Pucharze Ekstraklasy
więc na pewno go u nas nie zobaczymy zresztą za ok. 900 tys PLN
dajcie spokój
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując