-Goral- napisał(a):

Po prostu ma dobrze w głowie poukładane.
Bednarz i reszta bandy musiałaby tam pojechać, pokazać, że nam na nim zależy i może by go jakoś przekonali.
|
chyba nic by z tego nie wyszło
na sportowych faktach jest info, że ten cały Kerim jest zainteresowany
tylko transferem do 5 najlepszych lig w europie. tyle tylko że
nikt ani z Anglii, ani z Hiszpanii, ani z Niemiec, Włoch i Francji go nie chce

poza nami i Norwegami z Tromsoe
co więcej jego klub nie obronił mistrzostwa, ba nie zakwalifikował się do pucharów (też info za sportowe....) i już opuściło go 9 piłkarzy
jak się koleś nie obudzi to zostanie z łapką w nocniku.
było tu coś o naszym zainteresowaniu tym młodym ze Świtu tu za legia live:
Legia zainteresowana Michałem Kucharczykiem
Legia jest jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem 18-letniego napastnika Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Michała Kucharczyka. W minionym sezonie Kucharczyk w barwach III-ligowej drużyny zdobył tytuł króla strzelców strzelając 24 bramki w 24 meczach. Wychowankiem Świtu, urodzonym w Warszawie interesują się także Wisła i Lech. Według Przeglądu Sportowego Legia oferowała za Kucharczyka 100 tysięcy złotych, ale wówczas klub z Nowego Dworu żądał za swojego zawodnika 100 tysięcy euro. Obecnie ponoć chce za Kucharczyka 200 tysięcy euro.
Wiadomo, że Kucharczyk w nowym klubie zainteresowany jest występami w pierwszej drużynie, nie zaś w Młodej Ekstraklasie.
nikt go u nas nawet na ławie nie posadzi no chyba że w Pucharze Ekstraklasy
więc na pewno go u nas nie zobaczymy zresztą za ok. 900 tys PLN
dajcie spokój