Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10954
Stary 16.06.2009, 23:03
"Słowacki menedżer: - Bożok to jeden z najlepszych lewoskrzydłowych ligi. Jest silny, na boisku pracuje za dwóch, a prywatnie to bardzo spokojny i ułożony chłopak. Jeśli trener da mu trochę czasu, to powinien się wkomponować w zespół."

Może nawet być średnim kopaczem, ale coś czuje, że znajdzie z Jirsakiem wspólny temat i pan Tomek pokaże to czego od niego oczekujemy - nie przypomina wam ten opis naszego pomocnika? Bo to, że Jirsak grać potrafi to wiemy : )

Co do Burligi to gdzieś znalazłem, że PS przekręcił z tym "transferem definitywnym". Chodziło podobno o wypożyczenie, ktoś ma jakieś pewne info jak to z tym jest? Może Burliga będzie tym prawym obrońcą? Hah! ; D
Odpowiedz cytując