Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10953
Stary 16.06.2009, 22:59
emjot napisał(a):Wyświetl post
co do tego Słoweńca to w ww. tekście bez złudzeń: kolo nas nie chce

.
Po prostu ma dobrze w głowie poukładane.
Bednarz i reszta bandy musiałaby tam pojechać, pokazać, że nam na nim zależy i może by go jakoś przekonali.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 16.06.2009 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując